O nas

Zespół Dog Mind tworzy grupa specjalistek z różnych obszarów pracy z psami.

Łączymy wiedzę psychologiczną, weterynaryjną, zoofizjoterapeutyczną, zootechniczną i pedagogiczną z doświadczeniem z kilku obszarów pracy z psami (wychowanie psów rodzinnych, terapia behawioralna, tropienie, psie sporty).

Każda z nas stale rozwija się w swojej dziedzinie. Dzięki temu nie tylko dysponujemy ekspercką wiedzą, ale też oferujemy kompleksowe rozwiązania, łączące doświadczenie z różnych specjalizacji.

Uczymy ludzi, jak żyć w zgodzie z psami już od najmłodszych lat życia i psy, jak sobie bezkonfliktowo radzić w społeczeństwie ludzi.

Prowadzimy zajęcia w Warszawie i na Śląsku.

Wychodzimy z założenia, że każde działanie wobec psa powinno być bezpieczne i skuteczne – żeby było to możliwe, niezbędna jest integracja wiedzy i doświadczenia.

Kynoedukator_ka? A kto to taki?

🤡To osoba, która uczy, stosując przy tym aktywne, atrakcyjne i przede wszystkim efektywne metody pracy z grupą.

😇To osoba, która zaraża empatią wobec psów i wszystkich innych żywych stworzeń.

👨‍🏫👩‍🏫To osoba, która współtworzy społeczność dążącą do upowszechnienia najważniejszych elementów wiedzy o psach, jak również kluczowych umiejętności pozwalających na dobrą komunikację z nimi.

👩‍👧‍👦To osoba, która, gdzie tylko się da, krzewi postawę szacunku wobec psów i ludzi.

👩‍🎨To również osoba gotowa do tworzenia ciągle nowych, autorskich scenariuszy zajęć odpowiadających na potrzeby różnych grup odbiorców.

Kynoedukator_ka nie zastępuje trenera psów, behawiorysty, ani weterynarza (choć nasze edukatorki i edukator występują również w tych rolach). Jest osobą, która sprawia, że uczestnicy zajęć edukacyjnych lepiej rozumieją, czym ci specjaliści się zajmują i dlaczego są potrzebni!

Nasz zespół tworzą:

W Warszawie: Magda i Dagna

Na Śląsku: Paulina i Agata

W Bydgoszczy: Martyna i Mateusz